O nás

Motto: Dokud říkáš, já se učím,  je to Tvoje chlouba, začneš říkat, už to umím a je z Tebe trouba.

Neustále potřebujeme růst a vzdělávat se,  získávat nové informace, upevňovat je , naučit se je používat v praxi, zdokonalovat se. Stále je, co se učit a proto jsme tu pro Vás. Již řadu let nabízíme našim klientům  školitelské a lektorské služby velkého rozsahu. Nabízíme školení firemní, kolektivní i zcela individuální.

Firemní školení (max. 20 účastníků)

Kolektivní školení (max. 15 účastníků)

Individuální  školení (max. 1-3 účastníci)

Forma našich školení je jiná, zajímavá, netradiční a vedená zábavnou formou, klademe důraz na interaktivitu a vyzkoušení si věcí v praxi. Naše školení jsou vedena v přátelském duchu a pozitivní atmosféře. Při našich školeních se neusíná a naši účastníci odchází spokojeni a nabiti pozitivní energií.

Naši lektoři

• nepředčítají
  • suše pouze nedeklamují a  nesypou informace z rukávu.
  • neuspávají klienty
  • nejsou neprofesionální
  • neposmívají se,aby zakryli nejistotu

Naopak naše školení jsou:

• zábavná
  • plná her, tedtů, křížovek, praxe
  • interaktivní
  • šitá na míru